مرجع آموزش ها و پروژه های تخصصی مهندسی صنایع و مدیریت

انواع پروژه ها و آموزشهای تخصصی مهندسی صنایع و مدیریت, فیلم های آموزشی مباحث مهندسی صنایع و مدیریت

کلیک کنید

اطلاعیه فروشگاه

تمامی مطالب و پروژه های موجود در این فروشگاه به صورت کاملا اختصاصی تهیه شده اند، به طوریکه نمونه این پروژه ها به صورت رایگان در محیط اینترنت یافت نمی شود و یا اگر یافت هم شوند به قیمت بیشتر به فروش می رسند. جهت دانلود رایگان آموزش های نرم افزاری مهندسی صنایع و مدیریت به کانال تلگرام ما مراجعه کنید. https://telegram.me/ieproject

پروژه طراحی نظام جانشین پروری و مدیریت استعدادها

پروژه طراحی نظام جانشین پروری و مدیریت استعدادها

مقدمه

عصر کنونی، عصر دانش و توانایی است؛ همان گونه که الوین تافلر در کتابهای موج سوم و جابه جایی در قدرت نیز مطرح کرده ،عامل قدرت و جابجایی در دنیای امروزی که دوره موج سوم و پست مدرنیسم لقب گرفته است،دانش و دانائی است، به همین دلیل امروزه توسعه از محور اقتصادی به محور اطلاعاتی و دانائی تبدیل شده است و چنانچه اندیشمندانی چون پیتردراکر، چارلز هندی، پیتر سنگه و دیگران نیز گفته اند سازمان های هزاره سوم از مفاهیم جدیدی همچون مدیران دانش، کارکنان دانش مدار، سازمان های دانش آفرین، یادگیرنده و یاد دهنده صحبت می کنند. در عصر حاضر، توسعه منابع فکری، انسانی و مدیریت دانش به عنوان راز بقا و ماندگاری سازمان ها و جوامع تلقی می شود و مهمترین چالش در عرصه کسب و کار ، بهرمندی از نیروی انسانی هوشمند، مستعد، توانمند و شایسته می باشد از آنجا که سازمان ها در آینده با چالش های رقابتی فزاینده ای مواجه خواهند شد و برای مدیریت این چالش ها، نیاز به مدیرانی شایسته تر و اثر بخش تر از مدیران فعلی خواهند داشت، لذا در سازمان های آینده نگر و آینده ساز مدیریت استعدادها وجایگزین پروری هر روز از اهمیت بیشتری برخوردار می باشد.

از طرفی پيشرفت حوزه هاي مختلف: فرهنگي‌‏‏‏‏، سياسي ، اقتصادي، اجتماعي و بويژه فناوري‏، محيطي رقابتي ، پويا ، مبهم ، بي ثبات و به شدت متغيري را ايجاد كرده كه توان برنامه ريزي درشرايط مطمئن و پايدار را از بسياري سازمان ها سلب ، و آنها را در راه تحقق هدف هايشان با چالش هاي فراواني مواجه كرده است. به‌گونه‌اي كه عدم اقدام بهنگام و فراكنشي نسبت به اين تحولات، موجب انحطاط ، ادغام و يا كاهش طول عمر بسياري از سازمان ها در سال هاي اخير شده است. در چنين شرايطي به نظر مي‌رسد يكي از اساسي ترين و مهمترين چالش هاي پيش‌روي سازمان ها، افزايش نياز به مديران توانمند در سال هاي آينده باشد. در رويارويي و حل اين مسئله، رويكردهاي مختلفي از جانب سازمان ها دنبال مي شود. بسياري از سازمان هايي كه ناخواسته در مسیر زوال و نابودي هستند، براي تامين نيازهاي آينده خود به مديران، برنامه اي ندارند و امور را به دست حادثه و زمان مي سپارند و در رويارويي با مسائل به صورت منفعلانه برخورد مي كنند.

 

فرمت فایل: ورد (قابل ویرایش)

تعداد صفحات: 31

 

فهرست مطالب

1) مقدمه

2) جانشین پروری

3) برنامه جایگزینی یا برنامه ریزی جانشینی

4) اهداف نظام جانشین پروری

5) ویژگی های برنامه جانشین پروری موثر

6) فرآیند برنامه ریزی جانشین پروری

1,6) مدیریت فرآیند

2,6) انتخاب و شناسایی جانشین

  1. 2.6) مراکز ارزیابی

3,6) توسعه و نگهداشت جانشین ها

7) مراحل برنامه ریزی جانشین پروری

1,7) راهبردها و سیاست ها

2,7) شناسایی افراد با استعداد

3,7) توسعه کاندیداها

4,7) نگهداشت و بهبود سیستم

8) زمینه ها و آمادگی های سازمانی

9) نتیجه گیری

 پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 7,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
توجه: خرید کمتر از 10,000 تومان مشتری گرامی ، برخی بانک ها از جمله بانک ملت اجازه خرید اینترنتی با مبلغ کمتر از 10000 تومان را نمی دهند باتوجه به قیمت این محصول اگر در پرداخت مشکلی داشتید از کارت سایر بانک ها برای پرداخت استفاده کنید.
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی

کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
janeshin_207051_3470.zip1.5 MB