مرجع آموزش ها و پروژه های تخصصی مهندسی صنایع و مدیریت

انواع پروژه ها و آموزشهای تخصصی مهندسی صنایع و مدیریت, فیلم های آموزشی مباحث مهندسی صنایع و مدیریت

کلیک کنید

اطلاعیه فروشگاه

تمامی مطالب و پروژه های موجود در این فروشگاه به صورت کاملا اختصاصی تهیه شده اند، به طوریکه نمونه این پروژه ها به صورت رایگان در محیط اینترنت یافت نمی شود و یا اگر یافت هم شوند به قیمت بیشتر به فروش می رسند. جهت دانلود رایگان آموزش های نرم افزاری مهندسی صنایع و مدیریت به کانال تلگرام ما مراجعه کنید. https://telegram.me/ieproject

مقاله همراه با ترجمه: مسیریابی پویای وسیله ی نقلیه برای لجستیک امداد در بلایای طبیعی

مقاله همراه با ترجمه: مسیریابی پویای وسیله ی نقلیه برای لجستیک امداد در بلایای طبیعی

عنوان انگلیسی مقاله: 

Dynamic Vehicle Routing for Relief Logistics in Natural Disasters


عنوان فارسی مقاله:

 

مسیریابی پویای وسیله ی نقلیه برای لجستیک امداد در بلایای طبیعی

 

 سال: 2008

تعداد صفحات ترجمه: 17

 

معرفی

این مقاله مسیریابی پویای وسیله ی نقلیه برای لجستیک امداد در بلایای طبیعی مانند زمین لرزه ها و گرد بادها را معرفی خواهد کرد. بلایای طبیعی اغلب موجب تلفات و خسارات دارایی فراوان می شود. آشکار است که تحویل/جمع آوری هماهنگ و منظم منابع در دسترس، کمک می کند تا خسارات دارایی کاهش یابد و زندگی هایی نجات یابند. بدون اجرای سریع و مناسب لجستیک امداد بلا، تلفات می تواند بدتر شود. این منابع امداد، شامل غذا، آب، دارو، و دیگر تجهیزات، ممکن است در ابتدا به خاطر هرج و مرج در جای مناسب گذاشته نشوند و نیاز باشد در زمان بعدی، بر اساس آخرین موقعیت، مجددا چیده شود.

لجستیک امداد بلا با استفاده از رویکرد مسیر یابی وسیله نقلیه توجه زیادی به خود جلب نکرده است و بنابراین ادبیات مربوط به این موضوع نسبتا کمیاب است. Barbarosoglu و همکاران (2002) یک مدل ریاضی برای طرح ریزی ماموریت هلیکوپتر در طول یک عملیات امداد بلا ارائه می دهند. تصمیم های اصلی مسئله به طور سلسله مراتبی به دو زیر مسئله تجزیه می شود که تصمیمات تاکتیکی در سطح بالا اتخاذ می شود، و تصمیمات مسیر یابی عملیات و بار گزاری در سطح پایه اتخاذ می شوند. سازگاری بین مسائل تجزیه شده، با یک روش تکراری هماهنگ بدست آمده است که اطلاعات پیش بینی شده برای سطح پایه را انتقال می دهد تا تصمیمات سطح بالا را بهبود دهد. وجود اهداف متعارض در این ساختار سلسله مراتبی به توسعه ی یک تحلیل چند معیاره نیاز دارد و یک روش تکراری با تصمیم گیران سطح بالا طراحی شده است تا عملکرد راه حل های جایگزین نا مغلوب را ارزیابی کند.


 پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 5,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک مالی به ایتام و کودکان بی سرپرست

کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
dynamic_193280_9950.zip1.2 MB