انواع پروژه ها و آموزشهای تخصصی مهندسی صنایع و مدیریت, فیلم های آموزشی مباحث مهندسی صنایع و مدیریت
دسته بندی محصولات
کلیک کنید

اطلاعیه فروشگاه

تمامی مطالب و پروژه های موجود در این فروشگاه به صورت کاملا اختصاصی تهیه شده اند، به طوریکه نمونه این پروژه ها به صورت رایگان در محیط اینترنت یافت نمی شود و یا اگر یافت هم شوند به قیمت بیشتر به فروش می رسند. جهت دانلود رایگان آموزش های نرم افزاری مهندسی صنایع و مدیریت به کانال تلگرام ما مراجعه کنید. https://telegram.me/ieproject

پکیج ویژه استخدامی مهندسی صنایع ( جزوه، سوالات استخدامی، فیلم های آموزشی، نمونه تست) دستگاههای اجرایی، شرکت گاز، شرکت نفت، بانک ، و تمامی ارگانهای دیگر

پکیج ویژه استخدامی مهندسی صنایع ( جزوه، سوالات استخدامی، فیلم های آموزشی، نمونه تست) دستگاههای اجرایی، شرکت گاز، شرکت نفت، بانک ، و تمامی ارگانهای دیگر

فرصتی استثنایی!!!!!

تا موفقیت راهی نیست، به راحتی در آزمون های استخدامی قبول شوید!!!

 بزرگترین و جدیدترین پکیج استخدامی مهندسی صنایع (جزوه، فیلم آموزشی، دفترچه سوالات تخصصی و عمومی، نمونه سوالات ویژه استخدامی مهندسی صنایع با پاسخ تشریحی)

آزمون های استخدامی هر ساله توسط ارگانهای مختلفی مانند بانک ها، آموزش و پرورش، شرکت نفت، شرکت گاز، شرکت فولاد، شرکت سیمان و... برگزار می شود و از معمولا از گام اساسی پیروی میکند 1- آزمون کتبی، 2- مصاحبه تخصصی . پس شرط ورود به مصاحبه تخصصی، آزمون کتبی می باشد و از اهمیت ویژه ای برخوردا است.

 

بزرگترین سوال افراد از خودشان:

 برای آزمون استخدامی چه منابعی بخوانم؟

آیا در این مدت کم میتوانم موفق شوم؟

همه مطالب درسی را فراموش کرده ام چکار کنم؟

و هزاران سوال دیگر..........

اگر به سوالات و چالش های ذهن افراد در مورد آزمون های استخدامی پاسخ درست داده نشود این خود باعث از دست دادن اعتماد به نفس فرد و عدم موفقیت او می شود. در پاسخ به سوالات باید گفت که به هیچ وجه نگران فراموش مطالب درسی و زمان کم را نکنید، دوستان عزیز همیشه مد نظر داشته باشید که برای آزمون های استخدامی نیازی به یادگیری تمام مباحث نیست بلکه فقط مباحثی که تست داده می شود را باید مطالعه کنید که این مورد تجربه ما و همکاران ما به کمک شما آمده است تا در کوتاهترین زمان ممکن بیشترین بازده را داشته باشید.

 بنابراین تصمیم گرفتیم که جامع ترین پکیج استخدامی مهندسی صنایع را آماده و در اختیار دوستان عزیز قرار دهیم تا به راحتی در آزمون کتبی قبول شوند.

 

محتویات این پکیج:

1- دفترچه سوالات عمومی و تخصصی مهندسی صنایع آزمون های استخدامی ارگانهای مختلف (کامل و ویژه)؛ شامل نمونه سوالات عمومی استخدامی به همراه پاسخ و نمونه سوالات تخصصی استخدامی مهندسی صنایع

2- جزوه کامل و خلاصه آمار و احتمال مهندسی به همراه نمونه تست با پاسخ تشریحی

3- جزوه کامل و خلاصه از تحقیق در عملیات 1 به همراه جزوه ای ویژه از بررسی نکات تحقیق در عملیات

4- جزوه و فیلم آموزشی اقتصاد مهندسی به همراه سه سری تست های منتخب با پاسخ تشریحی و توضیحات اضافی (اختصاصی سایت صنایع بیست و پیشنهادی سایت)

5- جزوه ویژه و کامل اقتصاد خرد و کلان مختص متقاضیان ارشد و  آموزش های استخدامی

6- چهار جزوه ویژه اصول و تئوری مدیریت (به صورت کدینگ)، روش کدینگ یا کلید واژه ای با استفاده از کلمات کلیدی و یا توضیحات خودمانی و داستانی به آموزش مبحث می پردازد. چون درس اصول و تئوری مدیریت یک درس حفظی و خواندنی است، با روش کدینگ تمامی مباحث را به راحتی یاد خواهید گرفت (پیشنهادی سایت صنایع بیست)

7- جزوه و فیلم آموزشی کامل درس طرح ریزی واحدهای صنعتی با رویکرد کنکور ارشد و استخدامی مهندسی صنایع (آموزش تمامی نکات در فصل های مختلف، بررسی تست ها و چندین پکیج تست ویژه با پاسخ تشریحی) (اختصاصی سایت صنایع بیست و پیشنهادی سایت)

8- جزوه خلاصه شده و دستنویس کنترل و مدیریت پروژه مختص آزمون های استخدامی منطبق بر کتاب مجید سبزه پرور

9- جزوه تایپی و دستنویس کنترل کیفیت به همراه 2 جزوه خلاصه و جمع بندی مباحث

10- جزوه کنترل موجودی به صورت کامل و خلاصه شده به همراه تست های منتخب با پاسخ تشریحی

11- جزوه ویژه نگهداری و تعمیرات شامل یک جزوه مفاهیم نت و یک جزوه مسائل نت (مختص آزمون های استخدامی)

12- جزوه دستنویس و خلاصه ارزیابی کار و زمان ( خلاصه شده بصورت ویژه که فقط نکات تستی و نکات استخدامی در آن آورده شده است) به همراه دفترچه سوالات ارزیابی کار و زمان با پاسخ تشریحی

13- جزوه دستنویس مدیریت کیفیت و بهره وری منطبق بر کتاب پرویز فتاحی شامل تمامی نکات و مباحث TQM، ایزو، EFQM ، QFD ، FMEA ، الگوبرداری ، کایزن ، MSA ، پوکایوکه ، شش سیگما و بهره وری (شامل تمامی مباحث مختص آزمون های استخدامی)

14- فیلم های آموزش قواعد زبان عمومی آزمون های استخدامی؛ حدودا بین 3 تا 10 تست از سوالات زبان آزمون استخدامی را گرامر و قواعد در بر می گیرد که از قواعد و گرامر سال سوم و چهارم دبیرستان تست مطرح می شود. ممکن است دوستان این مباحث را فراموش کرده باشند که با دیدن این فیلم های آموزشی به زبان فارسی و کاملا ساده این مباحث را به طور کامل یاد خواهید گرفت.


مژده: 6 سری سوالات تخصصی به همراه پاسخ تستی مربوط به آزمون استخدامی وزارت نفت و شرکت های تابعه در پکیج قرار داده شد.

قسمتی از این پکیج را میتوانید در زیر مشاهده کنید:


 

 

  این پکیج با مشاوره و کمک تعدادی از دوستان عزیز که سابقه شرکت در بسیاری از آزمون های استخدامی را داشته اند تهیه شده است. در جزوات این پکیج سعی شده است که مباحثی که مختص آزمون های استخدامی است آورده شود. در پکیج بالا، بندهای 2 تا 4 به طور 90 درصد در تمامی آزمونهای استخدامی می آیند و بندهای دیگر نیز به صورت متغیر در آزمون ها آورده می شود. به طور مثال در بعضی از آزمون های بانک بندهای 2 تا 4 فقط آورده می شود و در آزمون های شرکت هایی مثل گاز و نفت از تمامی بندها سوال مطرح می شود.

 منبع: وبسایت صنایع بیست

بعد از پرداخت یک فایل متنی حاوی لینک های دانلود محصول را دریافت خواهید نمود

 حجم پکیج: 950 مگابایت


اشتراک بگذارید:


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 25,000 تومان
عملیات پرداخت با همکاری بانک انجام می شود
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
package-estekhdami-01_1435707_8333.zip22.9 MB
package-estekhdami02_1435707_2745.zip239.3k

فیلم آموزش کنکوری درس طرح ریزی واحدهای صنعتی ویژه داوطلبین کنکور ارشد مهندسی صنایع

فیلم آموزش کنکوری درس طرح ریزی واحدهای صنعتی ویژه داوطلبین کنکور ارشد مهندسی صنایع درس طرح ریزی واحدهای صنعتی یکی از دورس مهندسی صنایع می باشد که در آزمون ارشد به عنوان دروس تخصصی از این درس سوال داده می شود اهمیت این درس در کنکور سراسری بسیار بالاست. از طرفی سادگی این درس باعث می شود که پاسخگویی به تست های این درس رتبه دواطلب بسیار بهتر گردد. ما در این فیلم های آموزشی به ندریس فصول مهم و کاربردی درس طرح ریزی واحدهای صنعتی پرداخته ایم با یادگیری مباحث این آموزش به راحتی درصد پاس ...

توضیحات بیشتر - دانلود 20,000 تومان
پرفروش ترین محصولات