مرجع آموزش ها و پروژه های تخصصی مهندسی صنایع و مدیریت

انواع پروژه ها و آموزشهای تخصصی مهندسی صنایع و مدیریت, فیلم های آموزشی مباحث مهندسی صنایع و مدیریت

کلیک کنید

اطلاعیه فروشگاه

تمامی مطالب و پروژه های موجود در این فروشگاه به صورت کاملا اختصاصی تهیه شده اند، به طوریکه نمونه این پروژه ها به صورت رایگان در محیط اینترنت یافت نمی شود و یا اگر یافت هم شوند به قیمت بیشتر به فروش می رسند. جهت دانلود رایگان آموزش های نرم افزاری مهندسی صنایع و مدیریت به کانال تلگرام ما مراجعه کنید. https://telegram.me/ieproject

فیلم های آموزش اقتصاد مهندسی به همراه بررسی تست های کنکوری اقتصاد مهندسی با پاسخ تشریحی

فیلم های آموزش اقتصاد مهندسی به همراه بررسی تست های کنکوری اقتصاد مهندسی با پاسخ تشریحی

تعریف اقتصاد مهندسی

اقتصاد مهندسی عبارت است از مجموعه ای از تکنیک های ریاضی، برای ساده کردن مقایسه اقتصادی پروژه های صنعتی می باشد و یا به عبارت ساده تر، اقتصاد مهندسی ابزار تصمیم گیری برای تعیین اقتصادی ترین پروژه هاست. یک متخصص اقتصاد مهندسی با بهره گیری از علوم مهندسی و اقتصاد باید برترین پروژه ها را با توجه به محدودیت منابع شناسایی کند.

در کلیه موارد مربوطه دو مورد اساسی باید مدنظر باشند.

1- کلیه پروژه ها با توجه به محدودیت سرمایه مشخص شوند و اطلاعات مورد نیاز جمع آوری گردد.

2- اطلاعات، مورد تجزیه و تحلیل قرار گیرد و اقتصادی ترین پروژه شناسایی شود.

 

در این فیلم آموزشی ما به مباحث زیر می پردازیم:

  1. رسم فرایند های مالی: در این فصل با ذکر چند مثال چگونگی رسم مواردی مثل هزینه، درآمد، ارزش اسقاط و... را روی نمودار آموزش می دهیم.
  2. معرفی و کاربرد فاکتورها: در این به معرفی فاکتورهای مهم اقتصاد مهندسی از جمله فاکتورهای تبدیل ازش آینده به ارزش فعلی (P/F) ، فاکتور وجوه استهلاکی، فاکتور بازیافت سرمایه و... می پردازیم و طریقه تبدیل این فاکتورها به یکدیگر را بیان خواهیم نمود. و در انتها به مبحث درون یابی خطی نیز می پردازیم.
  3. شیب یکنواخت و سری هندسی: در این فصل به بررسی فرایندهایی مالی که درامدها یا هزینه ها به یک مقدار ثابت/ درصدی افزایش یا کاهش می یابند پرداخته می شود.
  4. نرخ های اسمی، موثر و مرکب: در این فصل به معرفی و تبدیل نرخ های اسمی به موثر می پردازیم و همچنین نرخ های مرکب را بررسی مینماییم.
  5. تکنیک های اقتصاد مهندسی: تکنیک های اقتصاد مهندسی به روشهایی اطلاق می شود که جهت اقتصادی یا غیر اقتصادی بودن پروژه و یا پروژه ها مورد استفاده قرار می گیرد. در این فصل به بررسی تکنیک های روش ارزش فعلی (NPW)، روش ارزش یکنواخت سالیانه (NEUA)، روش نرخ بازگشت سرمایه (ROR)، روش نسبت منافع به مخارج (B/C)، روش دوره بازگشت سرمایه (P)، روش تجزیه و تحلیل عمر خدمت، روش ارزش آینده (NFW)
  6. استهلاک و مالیات: در این فصل به معرفی روش های مختلف استهلاک خواهیم پرداخت و در انتها به مبحث مالیات و محاسبه آن می پردازیم.
  7. آنالیز تعویض و آنالیز حساسیت: در این فصل به مبحث تعویض می پردازیم تعویض زمانی استفاده می شود که یک وسیله به پایان عمر اقتصادی خویش میرسد و از آن سال به بعد هزینه ها افزایش می یابد. در انتها نیز به مبحث آنالیز حساسیت پرداخته می شود؛ تکرار یک فرایند مالی با تغییر دادن پارامترهای اصلی و مقایسه نتایج بدست آمده با نتایج از اطلاعات اولیه را آنالیز حساسیت می نامند. و 4 تکنیک آنالیز حساسیت شامل نمودار هندسی حساسیت، منحنی بی تفاوتی، استفاده از حدود تخمین و تجزیه و تحلیل نقطه سر به سر را بررسی خواهیم نمود.
  8. تورم: تورم به معنی افزایش قیمت ها و کاهش توانایی خرید در طی زمان است. در ای فصل به معرفی شاخص های مختلف تورم و محاسبه نرخ بهره متورم شده خواهیم پرداخت و با حل مسائلی این مبحث را بیشتر توضیح خواهیم داد.
  9. تصمیم گیری در شرایط عدم اطمینان: این فصل از آموزش شامل فیلم آموزشی نمی باشد بلکه دارای یک جزوه عالی و ویژه به همراه مثال های متعدد می باشد.
  10. بررسی یک سری از تست های اقتصاد مهندسی با پاسخ تشریحی و دو سری تست ویژه با پاسخ تشریحی


در لینک زیر میتوانید قسمتی از این آموزش ویژه را به رایگان مشاهده نمایید:
http://www.aparat.com/v/4hlwG

http://www.aparat.com/v/69MsW

 

فرمت ویدئوهای آموزشی: MP4 (با کیفیت بالا)

حجم فایل دانلودی: 250 مگابایتپرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 520,000 ریال
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی

کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
file01_1347391_3433.zip8 MB
file02_1347391_5117.zip14.6 MB
file03_1347391_7155.zip11.9 MB
file04_1347391_4415.zip14 MB
file05_1347391_7886.zip69.1 MB
file06_1347391_4773.zip21.6 MB
file07_1347391_6185.zip30.6 MB
file08_1347391_5700.zip13.5 MB
jozovat-film_1347391_3760.zip7.7 MB
jozve-eghtesad-mohandesi_1347391_4595.zip1.3 MB
test-01_1347391_2991.zip53.2 MB
test-02_1347391_3900.zip3.7 MB
test-03_1347391_3137.zip2.2 MB

پروژه اقتصاد مهندسی، ارزیابی اقتصادی برج تجاری-مسکونی در مشهد

پروژه اقتصاد مهندسی، ارزیابی اقتصادی برج تجاری-مسکونی در مشهد این پروژه به ارزیابی اقتصادی یک ساختمان تجاری-مسکونی در مشهد می پردازد. و تمام آیتم های مورد نیاز برای اقتصاد مهندسی را شامل می شود. مانند توضیحات پروژه، برآورد هزینه های پروژه، برآوردهای درآمدهای پروژه، محاسبه فاکتورهای اقتصادی پروژه و... می باشد. این پروژه شامل یک فایل ورد قابل ویرایش و فایل اکسل که محاسبه تمامی فاکتورها و هزینه ها و درآمدهای پروژه در آن می باشد.فرمت پروژه: WORD (گزارش پروژه) + ...

توضیحات بیشتر - دانلود 34,000 تومان

مقاله به همراه ترجمه اقتصاد مهندسی پیشرفته

مقاله به همراه ترجمه اقتصاد مهندسی پیشرفته عنوان انگلیسی مقاله: An efficient genetic algorithm to maximize net present value of project payments under inflation and bonus–penalty policy in resource investment problem عنوان فارسی مقاله: یک الگوریتم ژنتیک موثر برای بیشینه سازی  NPV پرداخت های پروژه تحت تورم و   سیاست پاداش و جریمه در مسائل سرمایه گذاری منابعچکیده   برای توسعه ی یک مدل برنامه ریزی پروژه با محدودیت منا ...

توضیحات بیشتر - دانلود 21,000 تومان

مقاله همراه با ترجمه برای درس اقتصاد مهندسی در مورد یک تحلیل ترکیبی هزینه- سود

مقاله همراه با ترجمه برای درس اقتصاد مهندسی در مورد یک تحلیل ترکیبی هزینه- سود عنوان فارسی مقاله: آلودگی هوای محلی و تغییر آب و هوایی جهانی: یک تحلیل ترکیبی هزینه- سود عنوان انگلیسی مقاله:  Local air pollution and global climate change: A combined cost-benefit analysis چكيده: این مقاله یافته های یک تحلیل ترکیبی از آلودگی محلی آب و هوایی و تغییر آب و هوایی جهانی را نشان می دهد دو موضوع که معمولاً به شکل مجزایی مطالعه می شوند. هنوز این مسائل محیطی مشخص به شکل نزد ...

توضیحات بیشتر - دانلود 20,000 تومان

مثال و تمرین های حل شده اقتصاد مهندسی (هم به صورت دستی و هم در نرم افزارهای EXCEL و LINGO)

مثال و تمرین های حل شده اقتصاد مهندسی (هم به صورت دستی و هم در نرم افزارهای EXCEL و LINGO) این محصول مثال ها و تمرین های حل شده از درس اقتصاد مهندسی هم به صورت دستی و هم در نرم افزارهای لینگو (Lingo) و اکسل (EXCEL) می باشد. این تمرین ها شامل مباحث مختلف اقتصاد مهندسی می باشند که در زیر به این سوال ها اشاره شده است.         سوال 1 موضوع سوال: انواع هزینه ها انواع هزینه ها شامل هزینه های ثابت، هزینه های متغیر، هزینه های مستقیم، هزینه های غیر مستقیم، هزینه های جا ...

توضیحات بیشتر - دانلود 34,000 تومان